Nasza oferta

Oferujemy usługi agencji celnej oraz spedycji lotniczej i morskiej działając w oparciu
o 20 -letnie doświadczenie właściciela w tej branży. Nasza oferta obejmuje usługi agencji celnej,  kompleksową obsługę przesyłek      lotniczych i morskich zarówno w zakresie transportu, obsługi celnej, terminalowej, jak i transportu drogowego w eksporcie i imporcie. Obsługujemy również przesyłki pocztowe przechodzące przez Urząd Celny przy ulicy Łączyny. Oferujemy najwyższej jakości obsługę klienta. Przez cały czas procesu spedycyjnego, będziecie się Państwo kontaktować z jedną osobą odpowiedzialną za całą usługę. Pomagamy również uzyskać numer EORI.

Współpracujemy z renomowanymi liniami lotniczymi, armatorami morskimi i morskimi operatorami drobnicowymi oraz przewoźnikami drogowymi. Jesteśmy agentem IATA CASS o numerze 63451130013.

Nasze biuro zapewnia fizyczną obsługę towarowych przesyłek lotniczych w Warszawie, a w  szczególnych przypadkach również poza godzinami urzędowania biura.Air sea shipping
jest firmą w pełni neutralną, należącą do jednego właściciela. Jako w pełni niezależny spedytor lotniczy i morski, jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi indywidualną obsługę dostosowaną  do jego potrzeb i oczekiwań, a jednocześnie gwarantujemy pełną lojalność w kwestii kontaktów z ich poddostawcami i kooperantami będącymi uczestnikami procesu spedycyjnego.

Globalna sieć agentów spedycyjnych zapewnia nam możliwość świadczenia  usług door to door do i z większości krajów świata.


Zapraszamy do współpracy