Dodatkowe usługi w imporcie z Chin

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami spedycyjnymi w Chinach możemy zapewnić naszym klientom dodatkowe usługi w imporcie. Na terenie Państwa Środka oferujemy nie tylko odbiory przesyłek od dostawców, ale także magazynowanie oraz konsolidowanie przesyłek od wielu dostawców dla jednego odbiorcy. Nasi agenci zapewniają również konsolidowanie towaru od jednego odbiorcy w magazynie i wysyłanie, gdy uzbiera się większa ilość towaru. Obniża to jednostkowy koszt transportu. Dzięki ponad 10 współpracy w różnych firmach z chińskimi partnerami i wzajemnemu zaufaniu możemy zaoferować również wstępną kontrolę towaru w magazynie spedycyjnym przed wysyłką do Polski. Nasz agent może przesłać zdjęcia towaru. Oferuje także dodatkowe usługi pakowania towaru lub przepakowywania.

Ponadto wysyłamy do Polski przesyłki o większych wymiarach i wadze. Firmy kurierskie nie akceptują takich przesyłek lub obciążają je dodatkowymi, niebagatelnymi opłatami. Państwa przesyłki możemy przetransportować do Polski drogą lotniczą, morską lub też transportem kolejowym. Ten ostatni stanowi również dodatkową usługę. Warto zwrócić uwagę, iż nie wszystkie towary są akceptowane do wysyłki tą drogą. Wyjątek dotyczy między innymi towary niebezpieczne na ogół objętych embargiem. Zalicza się do nich również baterie, telefony komórkowe i iphony zawierające baterie, powerbanki, itd. Jednakże transport kolejowy cieszy się szczególnym zainteresowaniem wielu odbiorców. Decyduje o tym dużo krótszy (około 18-20 dniowy) czas transportu, w porównaniu z tradycyjną drogą morską, jak i dużo niższa cena w porównaniu z opcją lotniczą.

Na życzenie naszych klientów możemy również zorganizować inspekcję towaru w zakładzie dostawcy, przed spakowaniem. Jest to dodatkowa usługa, wymagająca wcześniejszych, indywidualnych uzgodnień.

Zapraszamy Państwa do przesyłania zapytań poprzez formularz na naszej stronie internetowej, mailem lub za pośrednictwem naszych profili na Facebooku i LinkedIn. Chętnie na nie odpowiemy.

Państwa satysfakcja- Nasza pasja


Nasze odprawy celne- Uczciwe zasady

Nasza oferta: odprawy celne, odprawy pocztowe, przesyłki lotnicze, przesyłki morskie, całe kontenery, FCL, przesyłki drobnicowe, LCL.


Agencja Celna nr EORI PL948182360600000
Spedytor lotniczy IATA CASS no.63451130013
Oferujemy własne usługi, a nie podzlecane !!! Jako aktywna agencja celna sami dokonujemy odpraw celnych dla naszych klientów , a nie podzlecamy innym agencjom, a ponadto jako spedytor lotniczy należymy do IATA CASS, współpracujemy bezpośrednio z liniami lotniczymi. Również w zakresie spedycji morskiej współpracujemy bezpośrednio z renomowanymi armatorami morskimi oraz konsolidatorami drobnicowymi LCL.


Przesyłki pocztowe

Przesyłki pocztowe; obsługujemy przesyłki zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Nasza oferta: odprawy celne, przesyłki lotnicze i morskie, transport kolejowy, import z Chin. Konsolidujemy przesyłki importowe. Nasi agenci w Chinach organizują przesyłki o większych wymiarach, nie akceptowane przez kurierów lub dociążane niebagatelnymi kosztami.